Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

SPRZEDANE                                      

Projekt  kompleksu „Budynków jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej” - "Dom W BRATKACH” przy ulicy Starzyńskigo - Kleeberga w Bolesławcu .

Rozpoczęcie całej inwestycji nastąpiło w lutym 2018 i obejmowało powstanie w pierwszym etapie 3 odrębnych budynków z 12 mieszkaniami (po cztery mieszkania w każdym budynku, dwa na parterze  i dwa na piętrze). Zakończenie tego etapu nastąpiło w maju 2019.

Drugi etap zakłada powstanie :

 

2 budynków mieszkalnych po cztery mieszkania w każdym budynku o powierzchni około 57m2  + piwnica około 25m2 oraz możliwe do adaptacji poddasza przynależne  mieszkań na pietrze około 30 m2 .

 

1 budynku mieszkalnego z czterema mieszkaniami dwa na parterze  i dwa na piętrze, o powierzchni około 61,5 m2 parter i  63 m2 piętro + około 32 m2 poddasza do adaptacji.

 

1 budynku mieszkalnego z dwoma mieszkaniami, mieszkanie na parterze o powierzchni 63 m2 i mieszkanie na piętrze o powierzchni 67 m2.

 

 

Głównym zaletą projektu jest dobre wykorzystanie przestrzeni. Dzięki temu każde mieszkanie posiada duży salon z kuchnią, 2 pokoje i sporą łazienkę.

Mieszkania wykończone są w podwyższonym stanie deweloperskim, istnieje możliwość wykończenia  mieszkania "POD KLUCZ":

- każde mieszkanie posiada indywidualne wejście z zewnątrz,

- źródłem ciepła jest piec gazowy (ogrzewanie podłogowe w całym mieszkaniu),

- okna PCV trzy szybowe z elektrycznymi roletami,

- mieszkania są w pełni bezczynszowe ,

- wszystkie  mieszkania mają przydzielone  jedno miejsce parkingowe.

- do mieszkań na parterze przypisany jest mały ogródek, natomiast mieszkania na piętrze posiadają balkony oraz poddasze możliwe do adaptacji.

 

Cały kompleks zostanie ogrodzony co zapewni Państwu bezpieczeństwo i będzie miało wymiar osiedla zamkniętego.

 

Oddanie mieszkań do użytkowania z tego etapu planowane jest na sierpień 2019 roku. Zachęcamy do zapoznania się Państwa z naszą wcześniejszą zakończoną inwestycją mieszczącą się przy ulicy Kresów II RP w Bolesławcu tzw. "Kozia Górka" oraz pierwszym etapem przy ulicy Kleeberga

Galeria mediów